Konto placówki medycznej

Poniżej uzupełnione dane nie będą publikowane w serwisie ZnajdzLekarza.pl
Państwa dane osobowe przetwarza spółka RLS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni, w celu realizacji oraz obsługi Państwa konta oraz udostępniania pacjentom Państwa danych na naszej stronie internetowej. Przetwarzanie Państwa danych jest niezbędne do podjęcia powyższych działań, jednak jest dobrowolne. Odbiorcami danych mogą być nasi podwykonawcy (np. firmy reklamowe), przy czym dane nie są przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy. Państwa dane osobowe przetwarzane są wyłącznie przez okres realizacji przez naszą firmę zleconych czynności oraz okres przedawnienia roszczeń związanych z tymi czynnościami. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji zlecenia. Mają Państwo prawo do żądania od naszej firmy dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących Państwa uprawnień zachęcamy zapoznania się z regulaminem oraz polityką prywatności (dostępne na dole strony). Jeśli nie znajdą tam Państwo poszukiwanych informacji zapraszamy do kontaktu z naszą firmą pod adresem e-mail pomoc@znajdzlekarza.pl

Zwiększ widoczność

swojej placówki medycznej
w Internecie

Darmowe konto w serwisie ZnajdzLekarza.pl pozwoli Ci zbudować kompletny profil Twojej placówki medycznej. Dzięki temu dotrzesz do nowych pacjentów.

Po rejestracji konta skontaktuje się z Tobą nasz przedstawiciel celem weryfikacji danych podanych podczas rejestracji.

Uzupelnij informację o swojej placówce, które chcesz udostępnić pacjetnom. Wprowadź dane lekarzy, skorzystaj z dodatkowej możliwości umawiania wizyt on-line i przygotuj się na przyjęcie nowych pacjentów.